DETAILS, FICTION AND درب اتوماتیک شیشه ای

Details, Fiction and درب اتوماتیک شیشه ای

Details, Fiction and درب اتوماتیک شیشه ای

Blog Article

بیوگرافی متین ستوده + عکس های متین ستوده + مصاحبه و اینستاگرام

اندازه گیری ابعاد و بررسی اولیه : در ابتدا باید فضایی که برای درب اتوماتیک شیشه ای در نظر میگیرید بررسی شود.

کیفیت مهم ترین شاخصه در خرید این نوع درب ها می باشد. یراق آلات استفاده شده در این نوع درب ها نیز عامل بعدی در تعیین قیمت هستند. اگر از یراق آلات خارجی و با کیفیت استفاده شود درب اتوماتیک مطمئنا قیمت بالاتری نیز این نوع درب ها خواهند داشت.

از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم مدل های ۱۴۰۱، با توجه به اینکه این درب ها از امکانات پیشرفته ای برخوردار هستند، مرتب به روز رسانی می شود. درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم دیگر نیازی به هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری نخواهد داشت و استفاده از آن ها کاملاً مقرون به صرفه می باشد. مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم در سال ۱۴۰۱ هم دارای طراحی ساده هستند و هم به صورت اسلایدی طراحی می شوند. انواع اسلایدی درب اتوماتیک شیشه بدون فریم دارای قاب بندی بسیار سبک و جذاب می باشند و برای انواع درب های ورودی مناسب هستند. برخی از انواع مدل های درب شیشه ای اتوماتیک به صورت کشویی هستند و امکان استفاده از دو لنگه یا چهار لنگه از این نوع درب ها، با توجه به فضاهای کوچک یا بزرگ وجود دارد.

امروزه استفاده از انواع بسیار مختلف درب های خودکار درب اتوماتیک در حوزه های مختلف رواج پیدا کرده است. اغلب ساختمان های دولتی، مجتمع های مسکونی، بانک ها، سوپر مارکت‌ ها، هتل ها، مراکز خرید، شهربازی ها، درب اتوماتیک کارخانه ها، سوله ها، پادگان ها، ساختمان های نظامی، نیروگاه ها و .

بیشتر در ساختمان های تجاری، استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری و یا مکان هایی که زیبایی ظاهری درب ورودی از اهمیت بالایی برخوردار است، از این نوع درب ها استفاده می شود. درب ورودی شیشه ای ساختمان را می توان در ابعاد و سایزهای مختلف برای مکان ها و فضا های متفاوت طراحی و اجرا کرد. انواع درب های شیشه های ورودی برای آپارتمان ها، سالن های کنفرانس، ساختمان های اداری و تجاری، سالن های آرایشی، استودیو های عکاسی و همچنین پارتیشن شیشه ای مطب وجود دارد. شهر پارتیشن به عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان انواع اتاقک و پارتیشن با شیشه سکوریت در نظر دارد شما را با این فضاهای مدرن و شیک و کاربری بی‌نظیرشان آشنا کند. برای آشنایی بیشتر با این درب ها و انواع پارتیشن شیشه‌ای و یا اجرای پارتیشن شیشه ای ما را در این مقاله از شهرپارتیشن همراهی کنید.

در کل با بررسی که کارشناسان این درب ها انجام می دهند و محیطی که قصد مجهز کردن آن را به درب شیشه ای تاشو دارید می توان قیمت اصلی را تخمین زد.

یکی از مهم ترین قسمت های درب اتوماتیک برد الکترونیک است که وظیفه ی تنظیم زمان باز و بسته شدن درب را بر عهده دارد.

متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

بیوگرافی امیرمهدی ژوله و همسرش + عکس های امیرمهدی ژوله + مصاحبه و اینستاگرام

در صورت قطع برق و یا نبود ریموت کنترل میتوانید برای باز و بسته کردن درب از این شستی ها استفاده کنید.

خدمات ارائه شده میتواند باعث افزایش طول عمر اقلام مکانیک و الکترونیک برای درب اتوماتیک مصرف کنندگان و در نهایت جلوگیری از هزینه های سنگین خواهد شد .

البته این موضوع تنها مزیت همکاری با یک برند معتبر نیست. کیفیت محصول، طول عمر و عدم نیاز به تعمیر از مهم‌ترین مزیت‌هایی است که به دست خواهید آورد.

Report this page